HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerine 2010 yılında kurulan ALLI YAPI MÜHENDİSLİK, inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.Müşteri memnuniyeti konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran ALLI YAPI MÜHENDİSLİK, bugüne kadar tamamladığı projelerle sayısız nitelikli konut inşa etmiştir ve bu projelerin haklı gururunu yaşamıştır.

Vizyonumuz, temeli insana ve doğaya saygısı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlayıp, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.

Misyonumuz,

  • İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
  • Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
  • Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.
  • Hizmetlerimizi genişletip iç anadolu bölgesine erişip oradaki müşterilerimize de bu kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak.